Đoković, Federer i Marej pomažu teniserima u kolicima

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 19.Jun.2020, 11:36

Đoković, Federer i Marej pomažu teniserima u kolicima

Gren slem šampion u tenisu u kolicima Dilan Alkot rekao je da će igrači Novak Đoković, Rodžer Federer i Endi Marej pomoći teniserima u invalidskim kolicima.

Alkot je negodovao zbog odluke US opena da otkaže takmičenje za tenisere u kolicima.

"Ovo postavlja opasan primer svetu da smo mi građani drugog reda i da nismo podjednako vredni >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kao i nehendikepirane kolege", rekao je Alkot za "The Today Show", prenosi B92.

"Sinoć sam pričao sa Endijem Marijem telefonom 30 minuta i on je jutros javno podržao tenisere u invalidskim kolicima, što je sjajno. Znam za dosta vrhunskih igrača, kao što su Federer i Novak, koji su se javili internim putem i koji će pokušati da pomognu jer vole tenis u invalidskim kolicima. Znam da ga i javnost voli. Sve što želim je da donošenje odluka opet bude u našim rukama", zaključio je Alkot.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Alkot: Mari i Đoković pomažu teniserima u invalidskim kolicima

Izvor: Nezavisne Novine, 19.Jun.2020

Dilan Alkot, desetostruki grend slem šampion u tenisu u invalidskim kolicima, rekao je da će teniseri poput Endija Marija i Novaka Đokovića pokušati da pomognu teniserima u invalidskim kolicima.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.