ABA liga: Prvi večiti derbi 16. novembra!

Izvor: Vesti-online.com, 09.Jul.2013, 15:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ABA liga: Prvi večiti derbi 16. novembra!

Žrebom za narednu sezonu Jadranske lige odlučeno da Partizan u prvom kolu bude domaćin Igokei, dok Crvena zvezda gostuje Širokom.

Biće novih žestokih duela: Vuk Radivojević i Dragan Milosavljević  

Partizan čeka Igokeu u Pioniru, Crvena zvezda gostuje u Širokom Brijegu. To je epilog žreba za narednu sezonu Jadranske lige, u koja startuje 5. oktobra.

Tim iz Humske će kao branilac prstena ugostiti ekipu koja je >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << bila najprijatnije iznenađenje minule godine i biće to svojevrstan derbi prvog kola, dok će renovirani tim crveno-belih startnu pobedu tražiti na jednom od najvrelijih gostovanja.

U ostalim mečevima prvog kola satsaju se: Mega Vizura - Cedevita, Cibona - Radnički KG, Zadar - Solnok, Krka - Budućnost i MZT Skoplje - Olimpija.

Prvi večiti derbi zakazan je za 16. novembar (osmo kolo) i u njemu će uloga domaćina biti dodeljena Partizanu, dok će crveno-beli sačekati najvećeg rivala pred svojim pristalicama 22. februara 2014.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

ABA liga: Prvi večiti derbi 16. novembra!

Izvor: Dzungla.org, 09.Jul.2013

Žrebom za narednu sezonu Jadranske lige odlučeno da Partizan u prvom kolu bude domaćin Igokei, dok Crvena zvezda gostuje Širokom.. OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.