Izvor: Svet, 20.Jun.2011, 17:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Veliki brat sprema iznenađenje za finaliste!

Ostalo je još manje od nedelju dana do kraja prvog regionalnog "Velikog brata". Juče je Bojana ispala, a čak devet stanara iz kuće steklo je status "finalista". Duško, Nemeš, Marijana, Nirmal, Nikola, Lester, Soraja, Brendon i Horvat ni ne slute šta ih očekuje krajem ove nedelje. Naime, pre samog finala koje će se održati u nedjelju, 26. juna (od 20 sati), Veliki brat je stanarima priredio i polufinale, koje će se održati u petak, 24. juna.

Nastavak na Svet...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

VB: Samo petoro u finalu

Izvor: Story, 20.Jun.2011

Do kraja prvog regionalnog Velikog brata ostalo je manje od nedelju dana, au petak će iz kuće biti izbačeno još četvoro, od devetoro preostalih

Nastavak na Story...

VB: Bojana poručila da je Marijana najveća gubitnica!

Izvor: Tracara.com, 21.Jun.2011, 14:19

Bojana, koja je u nedelju izbačena iz kuće Velikog brata, teško se miri sa tim što je izgubila od Marijane. Međutim, kaže da je ona ta koja je izgubila bitku, ali da će Marijana izgubiti rat i to nakon što izađe iz rijalitija! 'Lagala bih kada bih rekla da mi nije krivo što sam ispala. [..]

Nastavak na Tracara.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Svet. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Svet. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.