Novi promašaj, nove uvrede - Rašford na meti rasista!

Izvor: Sportske.net, 24.Avg.2019, 18:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi promašaj, nove uvrede - Rašford na meti rasista!

Kakav košmarni početak Junajtedove sezone.

Počelo je sa Polom Pogbom prošlog vikenda kada je promašio penal na "Molinou" protiv Vulverhemptona. Klub je stao uz svog igrača, bilo je najave i od strane čelnika Tvitera da će pokušati sa oštrijim sankcijama prema rasisitičkim ispadima.

Danas je na "Old Trafordu" razvijen i baner protiv rasizma, ali izgleda bez efekta.

Minuti posle završetka utakmice u Mančesteru gde je Junajted izgubio golom >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u samoj završnici od Kristal Palasa, tviter "navijači" su se okomili na Markusa Rašforda. Razlog je još jedan promašeni penal.

Na društvenoj platformi su pisane svakakve uvrede po promašaju penala i na kraju utakmice, bile su nažalost nezaobilazne i rasisitčke uvrede. Videćemo kako će ovog puta odreagovati čelnici Tvitera, Junajteda, ali i sam igrač.

Nastavak na Sportske.net...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.