Izvor: SandzakPress.net, 24.Nov.2018, 21:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kakav gol Adema Ljajića za Bešiktaš (VIDEO)

Reprezentativac Srbije Adem Ljajić dao je vodeći gol za Bešiktaš. Tim iz Istanbula je gostovao Ankaragučuu u utakmici 13. kole turskog Superliga, a Ljajić je bio strelac u 23. minutu. Na 2:0, samo četiri minuta kasnije povisio je Pektemek.  YA HEP YA HİÇ ADEM LAJAJIC Adem Ljajic ! dk'23Ankaragücü 0 – 1 Beşiktaş pic.twitter.com/EMwWuP1DKt — Durmuş Çiçekdağı (@d_cicekdagi) November 24, 2018 Odigrana utakmica 13. >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << kola. Možete i da pogledate efektan pogodak Ljajića.  Podsetimo, Lajić je pre nekoliko dana bio i strelac za Srbiju koji su pobedili Litvaniju u utakmici Lige nacija.  (saznajemo.net)