Dinamo treći učesnik Finalnog turnira odbojkašica

Izvor: B92, 27.Dec.2016, 23:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dinamo treći učesnik Finalnog turnira odbojkašica

Dinamo iz Pančeva je treći učesnik Finalnog turnira Finalni turnir 51. Kupa Srbije u konkurenciji odbojkašica, pošto je u dva meča bio bolji od TENT-a.

U revanš utakmici četvrtfinala, odigranoj u Obrenovcu, TENT je savladao Dinamo sa 3-2, po setovima 21:25, 18:25, 25:18, 25:23 i 15:11, posle 112 minuta igre.

Plasman na Finalni turnir 51. Kupa Srbije 2016/2017 do sada su izborili Vizura, Spartak iz Subotice i Dinamo iz Pančeva.

Četvrti učesnik Finalnog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << turnira biće poznat 9. janaura, kada će se odigrati revanš utakmica četvrtfinala između Jedinstva (Stara Pazova) i Železničara (Lajkovac).

Po propozicijama Kupa Srbije u četvrtfinalu se igraju dve utakmice.

U slučaju da protivnici imaju po jednu pobedu, polufinalistu određuje bolji set količnik iz odigranih utakmica, odnosno bolji poen količnik iz svake utakmice pojedinačno, ukoliko je set količnik isti. U slučaju da se na ovakav način ne može odrediti polufinalista, igra se dodatni "zlatni set", koji određuje konačnog pobednika četvrtfinala.
Pogledaj vesti o: Subotica

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.