Izvor: RTS, 06.Mar.2022, 19:14

Zvezda deklasirala Novi Pazar, het-trik Kataija

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Novi Pazar sa 5:0 u utakmici 26. kola Linglong Superlige Srbije.
Crvena zvezda nastavlja sa odličnim partijama, pa je ubedljivo savladala Novi Pazar na svom terenu.

Čitav posao crveno-beli su obavili u prvoj polovini prvog dela igre.
U osmom minutu je povela Zvezda golom Ohija, koji je postigao gol na trećoj uzastopnoj utakmici.
U 16. minutu je mrežu zatresao Katai, a 60 sekundi kasnije, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << prelep gol postigao je Ivanić.
Katai je prebacio čitavu odbranu gostiju iz prve, a onda je Ivanić lobovao golmana.
Drugi gol na meču Katai je postigao u 21. minutu, a do het-trika je došao početkom drugog dela igre.
Dejan Stanković je iskoristio ubedljivu prednost i rano zamenio nosioce igre, a priliku pružio mlađim igračima.
Partizan je sa 1:0 savladao u Subotici Spartak, čime je zadržao prednost na čelu tabele.