Izvor: B92, 26.Maj.2016, 21:58 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vučelić: Jednoglasno; KK Partizan:Mi nismo glasali
Predsednik Sportskog društva Partizan Milorad Vučeklić istakao je da je prinudna uprava u Partizan uvedena jednoglasno.
On je istakao da je na sastanku SD Partizan ta mera uvedena glasovima svih prisutnih, ali je ubrzo stigao demanti.
KK Partizan je na svom sajtu objavio da predsednik kluba nije glasao za ovaj predlog.
Prvo je Vučelić za agenciju Beta izjavio da je odluka o ponovnoj >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prinudnoj upravi u kojoj će učestvovati i on doneta glasovima svih prisutnih.
."Posle skandaloznih i šokantnih dešavanja na skupštini kluba i opšteg zgražavanja javnosti, danas je održan sastanak Sportskog društva na kojem je jednoglasno uvedena prinudna uprava i odredjena radna grupa koja će privremeno upravljati klubom", rekao je Vučelić.
Na zvaničnom sajtu KK Partizan ubrzo je došlo do demantija.
„Nakon današnje odluke UO JSD Partizan o uvođenju privremenih mera u fudbalski klub Partizan, KK Partizan NIS obaveštava navijače i celokupnu javnost da predstavnik kluba nije glasao za ovaj predlog“, navodi se u saopštenju.








