Vlahović režirao trijumf Fiorentine VIDEO

Izvor: B92, 20.Apr.2021, 22:54

Fudbaleri Fiorentine pobedili su Veronu u gostima 2:1 u prvoj utakmici 32. kola italijanske Serije A.

Ponovo je strelac bio Dušan Vlahović i to prvog gola na stadionu Bentegodi, što mu je 16. ove sezone u prvenstvu.

Hladnokrvno je izveo udarac sa "bele tačke" i pokrenuo Violu u samom finišu prvog poluvremena.

Učestvovao je i kod drugog pogotka kada je u gužvi glavom "zakuvao", a lopta se odbila do Martina Kaseresa koji je zakucao loptu u gol.
Do kraja je tim Darka Lazovića (igrao do 78. minuta) i Ivana Ilića (igrao do 60) uspeo samo da ublaži poraz preko Eduarda Salseda.

Vlahović je odigrao 90 minuta, dok Nikole Milenkovića nije bilo u timu.