Izvor: RTS, 15.Jul.2020, 20:59

Totenhem pobedio za Orijea, Siti siguran protiv Bornmuta

Fudbaleri Totenhema savladali su kao gosti ekipu Njukasla sa 3:1 u meču 36, kola Premijer lige.
Izabranici Žozea Morinja upisali su bitnu pobedu u borbi za mesto na tabeli koje vodi u evropsko takmičenje.
Junak utakmice bio je Serž Orije, desni bek "petlova" koji je odigrao čitav meč, iako je samo dva dana ranije saznao da mu je brat ubijen u Tuluzu.
Totenhem je poveo u 27. minutu golom Sona, da bi u 56. Riči doneo Njukaslu izjednačenje.
Do kraja susreta Kejn je u dva navrata zatresao mrežu rivala, jednom u 60, a drugi put u 90. minutu.
Mančester siti je savladao ekipu Bornmuta sa 2:1.
Pep Gvardiola izveo je kombinovan sastav, koji je uspeo da savlada rivala...