Surdulica spremna za Partizan, ulaznice od 300 do 700 dinara

Izvor: MozzartSport.com, 09.Okt.2015, 11:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Surdulica spremna za Partizan, ulaznice od 300 do 700 dinara

Popularne cene za mesto na stadionu FK Radnik

Crvena zvezda je ulepšala avgust na jugu Surdulice, a jesenje oblake na jugu Srbije trebalo bi da rastera gostovanje Partizana. U fudbalskom klubu Radnik spremni su za dolazak aktuelnog šampiona, a danas su objavili i cene ulaznice za utakmicu koja će se igrati u sredu, 14. oktobra.

Karte će >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << se prodavati od ponedeljka na blagajnama Turističke organizacije Surdulice, a koštaće 300 dinara za južnu i severnu tribinu, 500 za zapad i 700 za istok.

Nema sumnje - biće puno.

(FOTO: Star Sport)
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan,   Crvena Zvezda

Nastavak na MozzartSport.com...



Povezane vesti

Radnik: karte za Partizan od 300 dinara

Izvor: JužneVesti.com, 09.Okt.2015

U ponedeljak 12. oktobra počeće prodaja ulaznica za fudbalsku utakmicu koju će surdulički Radnik i Partizan odigrati u sredu 14. oktobra. Cene od 300, 500 i 700 dinara.

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MozzartSport.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MozzartSport.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.