Staniša Mandić: Prvi od mnogih golova za orliće!

Izvor: Mondo, 03.Jun.2015, 13:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Staniša Mandić: Prvi od mnogih golova za "orliće"!

"Bodovi protiv Malija mogu da budu i presudni", kaže strelac drugog gola reprezentacije Srbije u prvoj pobedi na Svetskom prvenstvu za igrače do 20 godina.

Foto: MN Press

Samo deset minuta trebalo je Staniši Mandiću da se upiše u strelce i "overi" pobedu Srbije protiv Malija u drugom kolu Svetskog prvenstva za igrače do 20 godina, koje se održava na Novom Zelandu.

Mladi napadač Čukaričkog ušao je u 65. minutu umesto Ivana Šaponjića, a u 75. je >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << na najbolji način završio akciju našeg tima.

"Prelep je osećaj postići pogodak na izuzetno važnom takmičenju kao što je ovo. Važno mi je da sam iskoristio ukazanu priliku selektora i da sam imao odgovarajući doprinos u osvajanju prvih bodova, koji posle raspleta situacije u ostalim mečevima mogu da budu vrlo važni u borbi za dalji plasman, čak i presudni. Nadam se da je ovo tek prvi od mnogih golova koje ću postići", izjavio je Mandić posle meča.

"Orlići" će u poslednjem kolu grupne faze, u subotu, igrati protiv Meksika za prolaz u osminu finala. Trenutno sve ekipe u grupi imaju po tri boda, pošto je Meksiko savladao Urugvaj 2:1, golovima u završnici utakmice.

"Pred nama je susret protiv Meksika u kojem sami odlučujemo o daljem plasmanu. Uložićemo maksimalan napor da rezultat bude pozitivan. Imamo odličnu atmosferu i verujem da su pred nama novi uspesi", optimista je fudbaler Čukaričkog.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.