Izvor: RTS, 06.Jul.2020, 08:23

Spektakularan pogodak napadača Deportiva

Fudbaleri Deportiva iz La Korunje savladali su u Uesku sa 2:1 u utakmici druge španske lige, koja će ostati upamćena po fantastičnim golovima domaće ekipe.
Ueska je povela u osmom minutu preko Rafe Mira, ali je Depor već do poluvremena preokrenuo.

Prvo je Ager Ageče postigao izuzetno lep gol sa više od 25 metara, ali je i njega zasenio napadač Kristijan Santos, koji je u 43. minutu napravio potez kojim je obeležio dan u španskom fudbalu.
Posle sjajne akcije po levoj strani, odigravanja petom i centaršuta Salve Ruisa, Santos je uhvatio akrobatski volej preko glave i poslao loptu u gornji desni ugao.
Deportivo je tim golom došao do pobede i ostao 15. na tabeli sa 48...