Spas u poslednji čas, kad je teško - Spajić! (video)

Izvor: Sportske.net, 03.Nov.2019, 18:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbin u petom minutu nadoknade spasio svoj tim poraza.

Reprezentativac Srbije Uroš Spajić danas je postigao svoj prvi gol u dresu Krasnodara.

U 15. kolu ruske Premijer lige, Krasnodar je na svom terenu dočekao Rostov, rezultat na kraju bio je 2:2, a upravo je Srbin spasio svoj tim poraza u petom minutu nadoknade vremena.

Rostov je sjajno otvorio susret i već na poluvremenu vodio 2:0 golovima Jonova.

Činilo se da će gost osvojiti ceo plen u >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Krasnodaru, ali senzacionalni povratak domaće ekipe najavio je Ignjatev u trećem minutu nadoknade.

Dva minuta kasnije pogodio je i Spajić i tako obezbedio svom timu bod.

Krasnodar je upisao peti remi ove sezone i trenutno se sa 29 bodova nalazi na četvrtom mestu, dok Rostov ima bod više i na drugoj je poziciji na tabeli.