SP: Stjepanović u novom polufinalu

Izvor: NaDlanu.com, 30.Jul.2013, 14:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SP: Stjepanović u novom polufinalu

Reprezentativac Srbije u plivanju Velimir Stjepanović plasirao se danas u polufinale trke na 200 metara slobodno na prvenstvu sveta u Barseloni.

Stjepanović je u kvalifikacijama zauzeo ukupno 15. mesto rezultatom 1:57,34 minuta.Najbrži je bio Amerikanac Tajler Kleri sa 1:56,03 minuta.Predstavnik Srbije u trci na 50 metara prsno Čaba Silađi nije uspeo da se plasira u polufinale, pošto je danas u kvalifikacijama zauzeo 25. mesto u vremenu 27,80 sekundi.Polufinalna trka na 200 metara leptir na program je danas posle podne.

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Stjepanović u polufinalu na SP

Izvor: Akter, 30.Jul.2013

Reprezentativac Srbije u plivanju Velimir Stjepanović plasirao se danas u polufinale trke na 200 metara letir na prvenstvu sveta u Barseloni

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.