Izvor: Vesti-online.com, 03.Dec.2016, 13:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
SLS: Zvezda na "krovu", Partizan "ljulja" Javor
Fudbaleri Crvene zvezde prvi put u istoriji na zaigraće "krovu" protiv Voždovca, dok Partizan dočekuje Javor u utakmicama 19. kola Superlige Srbije.
Lider šampionata i branilac trofeja gostuje "probuđenom" Voždovcu otkad je na klupu seo Ilija Stolica, što će mu biti četvrti meč na strani u poslednjih pet duela.
Interesantno da su crveno-beli slavili na sva tri prethodna teška gostovanja (Čačak, >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Kruševac, Gornji Milanovac), a kiksnuli pre dva dana protiv Mladosti (2:2) na svom terenu kada su imali priliku da se odlepe od Partizana i Vojvodine na osam bodova.
Javor dolazi u Humsku sa čak pet trijumfa zaredom, ali ekipa Marka Nikolić ima imperativ pobede posle remija u Novom Sadu protiv Vojvodine, koja ima nešto teži zadatak jer dočekuje Napredak.
Od ostalih duela izdvaja se onaj u Nišu gde poslednjeplasirani Borac igra sa Radničkim, Novi Pazar čeka Spartak, a neizvesno će biti u u sudaru Bačke i Čukaričkog.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Zvezda - Partizan, Crvena Zvezda
Nastavak na Vesti-online.com...







