SA PARTIZANOM JE OSVOJIO TITULU: Danas igra u šestoj ligi (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Dec.2020, 18:36

SA PARTIZANOM JE OSVOJIO TITULU: Danas igra u šestoj ligi (FOTO)

Učinio uslugu prijatelju.

Možda bi se malo ko od navijača Partizana i setio da je crno-beli dres nosio David Manga, momak koji je prošao omladinsku školu Pari Sen Žermena, a koji je u Srbiji uspeo da sovoji i titulu. Imao je momak rođen u Parizu, reprezentativac Centralnoafričke republike, dvogodišpnji ugovor u Partizanu i uspeo da odigra 12 utakmica uz jedan gol.

Skoro deceniju kasnije Manga je dospeo u šestu ligu Francuske, pošto je letos potpisao za Sent >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Uan l'Omon, klub koji se takmiči u prvoj regionalnoj ligi, odnosno šestom rangu takmičenja u Francuskoj. Prethodno je kratko igrao za petoligaša Bezansonu, a u Sent Uan je stigao na poziv prijatelja koji je tamo postao trener.

Pre Partizana Manga je igrao u Nemačkoj za Minhen 1860, da bi posle Beograda igrao u Izraelu za Hapoel Ramat, Ironi Kirjat i dva puta za Hapoel Aškelon, zatim rumunski Targu Mureš, bugarsi Beroe, azerbajedžansku Ziru i grčki Levadijakos pre nego što se vratio u Francusku.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Agustina Gandolfo, devojka Lautara Martineza.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.