Rukometaši Partizana čekaju revanš sa AEK-om

Izvor: Glas javnosti, 01.Apr.2011, 07:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rukometaši Partizana čekaju revanš sa AEK-om

ATINA - Rukometaši Partizana doputovali su u Atinu gde će u subotu 2. aprila protiv AEK-a odigrati revanš utakmicu četvrtfinala Čelendž kupa.

U prvoj utakmici u Beogradu prošlog vikenda "crno-beli" su savladali grčki klub sa 28:22. Srednji bek "crno-belih" Savo Mešter optimista je uoči druge utakmice

- U ovom trenutku ne razmisljam o kalkulacijama, već o pobedi u revanš meču. Ekipa AEK moze da >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << se savlada i na domacem terenu. Mi samo treba da budemo usredsređeni na nasu igru- rekao je Mešter.

On je naglasio da bi predstojeću utakmicu "mogla da odluci dobra igra u napadu i odbrani".

- Naša smirenost, odlučnost i promišljenost u teškim trenucima su ključ za pobedu- rekao je Mešter.

Desno krilo Partizana: Miloš Kostadinović očekuje mnogo bolju igru u Atini, od one koja je prikazana u Beogradu.

- Očekujem mnogo bolju realizaciju, a ukoliko ponovimo odbranu iz Beograda, pobeda je naša- rekao je Kostadinović.

On je istakao da se i pored prednosti od šest golova, stečene u prvoj utakmici, "crno-beli" tim neće zasnivati igru na odbrani.

Kostadinović je istakao da igrači "ne treba da 'padaju' na eventualne provokacije protivnika".
Pogledaj vesti o: Grčka

Nastavak na Glas javnosti...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.