Revolucija u ženskom tenisu!

Izvor: Vesti-online.com, 03.Okt.2016, 17:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Revolucija u ženskom tenisu!

Ženski tenis je u velikoj krizi poslednjih godina. Nema više Marije Šarapove, pa je od zvezdi koje pune tribine tu još samo Serena Vilijams.

U WTA razmišljaju o revoluciji, da se više ne igra treći set, nego kao u dublu, da se igra taj-brejk. Time bi tenis bio atraktivniji, a mečevi kraći, a samim tim bi interes i sponzora i gledalaca bio veći.

- To bi nam puno pomoglo prilikom televizijskih >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << prenosa, a i gledaoci će lakše zadržati na tribinama. Pre će gledati meč koji je uzbudljiv i mislim da moramo nešto promeniti kako bismo zadržali interes ljudi - rekao je direktor WTA Stiv Sajmon.

Ovo novina je još u fazi ideja, tako da će se proći nekoliko godina do eventualne realizacije.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.