Remi Čekićara, Arnautović hvata zalet (video)

Izvor: Sportske.net, 21.Jul.2018, 19:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Remi "Čekićara", Arnautović hvata zalet (video)

Vest Hem na trećoj pripremnoj utakmici nije uspeo da dođe do trijumfa, ali Pelegrinija može da raduje forma Srbina sa austrijskim pasošem.

Vest Hem je remizirao sa Prestonom u okviru priprema za nastupajuću sezonu, bilo je 2:2 (1:2).

Poveli su "Čekićari" u šestom minutu, strelac je bio Marko Arnautović.

U 40. minutu Preston poravnava, strelac je bio Klark, ali samo pet minuta kasnije Arnautović postiže još jedan gol, ovoga puta na fantastičan >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << način.

Prihvatio je loptu od Jarmolenka, sjajno se okrenuo u kaznenom prostoru rivala i matirao golmana protivničke ekipe vrlo efektnim udarcem.

U drugom poluvremenu Preston dolazi do novog izjednačenja, ovoga puta konačan rezultat postavlja Bodin.

Vest Hem: Adrijan, Arnautović, I. Diop, Frederiks, Masuaku, Nobl, Obijang, Rajs, Snodgras, Vilšir, Jarmolenko