Remi Blekburna i Sitija, odluka u revanšu

Izvor: Press, 04.Jan.2014, 18:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Remi Blekburna i Sitija, odluka u revanšu

Gosti iz Mančestera su poveli golom Alvara Negreda u 45 minutu, koji se posle kornera najbolje snašao u petercu Blekburna i asistencije glavom Edina Dzeka.
Domaći fudbaleri su u 55. minutu izjednačili golom defanzivca Skota Dana, koji je iskoristio lošu intervencuju golmana "građana" Kostela Pantilimona.
Reprezentativac Srbije Matija Nastasić odigrao je celu utakmicu za goste i dobio je žuti karton.
Novi meč između Mančester Sitija i Blekburna igraće se 15. januara na "Etihadu".

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.