Izvor: RTS, 05.Mar.2022, 23:59

Real nemilosrdan protiv Sosijedada, napredak Valensije na tabeli

Fudbaleri Real Madrida savladali su u derbiju kola ekipu Real Sosijedada sa 4:1.
Iako je Sosiejdad prvi poveo i nagovestio da će se "kraljevski klub" dobrano pomučiti na ovom meču, epilog je bio drugačiji.

Igrao se 10. minut kada je Ojarzabal pogodio sa bele tačke i doneo gostima prednost.
U samom finišu prvog poluvremena, Real je napravio preokret.
Kamavinga je pogodio u 40. minutu, na asistenciju Modrića, da bi tri minuta kasnije >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << hrvatski fudbaler i sam bio strelac.
Dugo je na semaforu stajalo 2:1, da bi u 76. minutu Real iznudio penal, koji je u gol pretvorio Benzema.
Konačnih 4:1 tri minuta kasnije postavio je Asensio.