Izvor: MozzartSport.com, 21.Sep.2017, 09:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Real gori, Zidan se češlja - kriva je lopta?!
"Moramo da živimo s tim da smo počeli užasno sezonu", kaže francuski stručnjak
Real je u nokdaunu, sa sedam bodova manjka kaska za Barselonom, a Zinedin Zidan krivi loptu za šokantan poraz od Betisa (0:1) na stadionu "Santijago Bernabeu".
Ni Ronaldo u špicu, ni 22 udarca ka golu Antonija Adana nisu bili dovoljna da padne zeleno-beli zid, a trener Reala priznaje da u svlačionici postoji loša atmosfera.
"Raspoloženje u svlačionici? >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Loše je, ali to je fudbal i takve stvari se dešavaju kada lopta neće u mrežu. Nismo igrali dobro, ali nismo bili ni loši. Imali smo šanse, lopta nije htela da uđe u gol, što se ne dešava često na ovom stadionu. Moramo da ostanemo mirni i zapamtimo da još ima da se igra, da sezona nije izgubljena", kaže Zidan.
Francuz kaže da njegovom timu nedostaju samo golovi.
"To je evidentno. Moramo da živimo s tim da smo sezonu počeli užasno na domaćem terenu, nismo pružili dovoljno na prethodne tri utakmice kod kuće. Nisam se nadao da će biti tako, ali tako je i ne možemo to da promenimo. Ali ono što možemo da promenimo je sledeća utakmica. Daćemo sve od sebe da pobedimo i vratimo se na šampionski put", kaže Zizu.
Na pitanje da li je Kristijano Ronaldo pomalo nestrpljiv jer kasni u trci za najboljeg strelca za Leom Mesijem, Francuz odgovara:
"Mislim da to nije u pitanju. Naprotiv, srećni smo što je Krsitijano sa nama, čekaćemo da proradi. Nema ni govora o nestrpljenju kod njega, verujemo u bolje dane", zaključio je Zinedin Zidan.
(FOTO: Action Images)
Nastavak na MozzartSport.com...








