Preokret Palasa protiv Vest Hema bez Milivojevića

Izvor: B92, 05.Okt.2019, 20:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su Vest Hem 2:1 posle preokreta u poslednjem subotnjem meču osmog kola Premijer lige.

"Čekićari su poveli protiv gradskog rivala golom Sebastijena Alera u 54. minutu, na asistenciju Frederiksa.

Međutim, nije prošlo ni deset minuta, a Francuz pravi penal koji koristi Patrik van Anhold koji donosi bod "orlovima".

Ovaj gol daje krila gostima koji preuzimaju kontrolu u završnici meča, te tri minuta pre kraja stižu do velike >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pobede. Keli je centrirao u kazneni, a tamo loptu dočekao Džordan Aju i zatresao mrežu.

Palas je drugom pobedom u nizu stigao do deobe treće pozicije na tabeli sa Lesterom, dok je Vest Hem poražen posle četiri uzastopna kola.

Srpski reprezentativac Luka Milivojević nije igrao za Palas na ovom meču zbog žutih kartona.