Petrić debitovao bodom na Banjici (video)

Izvor: Sportske.net, 24.Sep.2016, 21:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U prvoj utakmici desetog kola domaćeg šampionata Rad i Čukarički su podelili bodove.

Prva utakmica 10. kola domaćeg šampionata između Rada i Čukaričkog završena je bez pobednika, bilo je 1:1 (1:0).

Bio je ovo debi Gordana Petrića na klupi Čukaričkog koji nije bio najbolji u prvom poluvremenu, ali je u drugom bio bolja ekipa od Rada i možda više žale za tri boda.

Rad je prvi došao u prednost i to golom Maraša u 13. minutu.

Mladenović >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je izveo korner, Ljubinković je sa prve stative prebacio loptu na drugu gde je bio Maraš koji je doveo Rad u prednost od 1:0.

Jedinu priliku za Čukarički u prvih 45 minuta imao je Matić pred sam kraj ovog dela igre, ali promene rezultata nije bilo.

U nastavku nešto bolja igra Čukaričkog, a već u 54. minutu videli smo njihov gol na ovom meču.

Tomić je ubacio loptu ka Bulatoviću koji je pronašao Fofanu kome nije bilo teško da postigne gol za izjednačenje - 1:1.

Nije bilo previše prilika do kraja meča, pa su beogradski klubovi podelili bodove.