Partizan uspavao „zmajčeke, Zvezda slavila u Domžalama

Izvor: Press, 29.Nov.2009, 04:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan uspavao „zmajčeke", Zvezda slavila u Domžalama

Košarkaši Partizana savladali su Olimpiju u derbiju 10. kola Jadranske lige rezultatom 80:70 (29:18, 22:14, 14:19, 15:19)
Crno-beli su do pete pobede u regionalnom takmičenju stigli bez pomoći Aleksandra Marića, koji se povredio na meču protiv Olimpijakosa.
Već posle prve četvrtine pobednik je mogao da se nasluti. Domaćin je stekao dvocifrenu prednost, koja je do poluvremena narasla na čitavih 19 poena razlike, a najveće zasluge za takvu dominaciju nosi igra u odbrani...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.