Izvor: Telegraf.rs, 14.Apr.2017, 22:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan pred istorijskim ispadanjem iz Superlige!
Košmarna sezona za odbojkaše Partizana nastavila se drugim porazom u plej-aut seriji od Spartaka što znači da još samo jedan neuspeh deli crno-bele od ispadanja u drugu ligu!
Beograđani su u drugom meču pružili daleko jači otpor Subotičanima nego u prvom (bilo 3:0), ali ni to nije bilo dovoljno da dođu do egala u seriji.
Spartak je na kraju slavio rezultatom 3:2, po setovima 30:32, 14:25, 25:20, 25:18, 15:8, i sada ima tri "meč lopte" za ostanak u elitnom rangu, dok će Beograđanima biti potreban podvig ne bi li izbegli najgori scenario.
Treća utakmica plej-aut serije igra se 18. aprila u Beogradu.
(Telegraf.rs)
Pogledaj vesti o: Partizan, Subotica
SENZACIJA NA POMOLU: Partizan na korak od ispadanja iz Superlige
Izvor: Kurir, 14.Apr.2017
...Za razliku od prvog duela kada je Spartak pobedio maksimalnim rezultatom, večeras je u Subotici bilo neizvesno, ali je domaćin na kraju pobedio 3:2 (30:32, 14:25, 25:20, 25:18, 15:8)..Serija se igra do tri pobede, a treća utakmica igra se 18 aprila u Beogradu..Autor: Kurir sport










