Izvor: Nezavisne Novine, 04.Dec.2016, 23:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan lako zaustavio seriju Javora

Fudbaleri Partizana pobedili su Jagvor u Humskoj sa 2:0, u poslednjoj utakmici 19. kola Superlige Srbije.

Tim Marka Nikolića rutinski je stigao do pobjede u derbiju kola, iako su gosti u meč ušli poslije pet vezanih trijumfa.

Samo u nekoliko navrata Javor je zaprijetio crno-belima koji su golovima Uroša Đurđevića u 31. i Leonarda u 47. minutu stigli do 13. pobjede u sezoni.

>> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << Partizan je u posljednjih 20-ak minuta propustio nekoliko prilika da ostvari i ubjedljiviju pobjedu, a najbolje šanse je u tom periodu imao i Javor.

Crno-beli imaju 42 boda kao i Vojvodina, šest manje od šampiona Crvene zvezde, dok je Javor osmi sa 26 bodova.

(NN/b92.net)

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.