Pao i prvi gol u Francuskoj, Anže na čelu tabele (video)

Izvor: Sportske.net, 22.Avg.2020, 20:03

Odigran je i drugi meč prvog kola Lige 1.

Sinoć su Bordo i Nant podelili bodove na premijeri sezone 2020/21, na stadionu "Matmut Atlantik" nije bilo golova.

Sada su se u okviru prvog kola sastali i Dižon i Anže, gosti su slavili sa 0:1 (0:1).

Prvi gol u Ligi 1 ove sezone pao je u 22. minutu ovog susreta, postigao je Ismael Traore.

Prvo je jedan njegov saigrač pogodio stativu, lopta se odbila do defanzivca Anžea, koji je efektnim udarcem >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << zatresao mrežu Dižona.

Dižon je mogao da izjedači u 37. minutu, ali je stativa sprečila Žordana Marija da se upiše u listu strelaca, pa se sa 0:1 otišlo na odmor.

U nastavku Dižon poravnava preko Šnajdera, ali je njegov pogodak ipak poništen zbog ofsajda.

Do kraja nije bilo izglednijih prilika, Anže je otvorio sezonu na najbolji mogući način, pobedom u gostima.

Podsetimo da je u Francuskoj dozvoljen ulazak navijačima na tribine, ali samo do pet hiljada ljudi sme da bude na stadionu.