Palas slavio na gostovanju u Brajtonu

Izvor: RTS, 29.Feb.2020, 16:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Kristal Palasa savladali su na gostovanju ekipu Brajtona sa 1:0 u meču 28. Premijer lige. Jedini strelac na meču bio je Džordan Aju.
U borbi dva tima iz sredine tabele Premijer lige slavio je Kristal Palas, iako je Brajton bio bolji u većem delu susreta.

Iako je viđeno dosta prilika i šuteva, jedan pogodak rešio je pitanje pobednika.
Nakon što se mreže nisu tresle u prvih >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 45. minuta, gol za konačnih 1:0 postigao je Džordan Aju u 70. minutu susreta.
Gosti uz Londona ostvarili su 36. bod i nalaze se na 12. mestu na tabeli, dok je Brajton ostao na koti od 28 i 15. poziciji.