Izvor: Sportske.net, 29.Feb.2020, 00:00

PL - Meru "lisica" uzeo i fenjeraš, bodovi ostaju u Noriču! (video)

PL - Meru lisica uzeo i fenjeraš, bodovi ostaju u Noriču! (video)

Presudio detalj iz 70. minuta.
Fudbaleri Noriča savladali su kod kuće Lester sa 1:0 u okviru 28. kola engleske Premijer lige.
Želele su "lisice" da prekinu neugodan niz od četiri mečeva bez pobede, pa su u Noriču krenuli veoma ofanzivno od samog početka meča.
Praet je prvi zapretio i pogodio stativu, nakon njega Pereza je zaustavio Krul, da bi Ihenačno posle toga gađao visoko preko gola.
Upravo je nekadašnji napadač Sitija postigao gol u 49. minutu, ali je on poništen zbog igranja rukom.
Lester je nastavio sa nešto slabijim napadima što je domaćin znao da iskoristi u 70. minutu kada je Džamal Luis sjajnim udarcem iskosa sa leve strane savladao nemoćnog Šmajhela....