Izvor: HotSport.rs, 03.Jan.2015, 20:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Sevilja brojčanu prednost materijalizovala golom (VIDEO)

U drugom meču 17. kola Primere Sevilja je sa 1:0 na domaćem terenu slavila protiv Selte.

Domaćin je od 2. minuta igrao sa igračem više, pošto je Planas dobio crveni karton, zbog ovog strata:

Nije Sevilji dugo trebalo da brojčanu prednost pretoče i u golgetersku, U 32. minutu u vođstvo ih je doveo Pareha.

Rezultat se nije menajo do kraja meča.
Primera, 17. kolo:
Atletiko – Levante 3:1 (1:0)
(Grizman 18, 47, Godin 82 – El >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Žar 62)

Izvor: Sportal.rs, 03.Jan.2015

Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom "Sančez Pichuanu" Seltu sa 1:0, u 17. kolu španske Primere. Jedini gol u meču, vredan tri boda, postigao je Argentinac Nikolas Pareha u 32. minutu...Pareha je gol postigao iz slobodnog udarca, a u subotu je odigrao svoj 100. meč za Sevilju. Za goste iz Viga svih...

Nastavak na Sportal.rs...

PRIMERA: Remi Elčea i Viljareala, sve stalo u 35 minuta (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 03.Jan.2015

Treći meč 16. kola Primere oduigrali su Elče i Viljareal, a prvo poluvreme je nagoveštavalo da ćemo gledati neverovatnu utakmicu. Međutim, na kraju je na smaforu stadiona Manuel Martinez Valero pisalo 2:2 kao i u 35. minutu kada je Rodrigez doneo izjednačenje domaćem timu.. . Kada je „žuta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.