PRIMERA: Ozbiljni Bilbao i probuđena Osasuna

Izvor: Mondo, 22.Sep.2010, 00:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U uvodnim utakmicama četvrtog kola španske Primere pobede su zabeležili Atletik Bilbao i Osasuna.

Nastavak na Mondo...

Primera: Ubedljivi domaćini

Izvor: B92, 22.Sep.2010

Prva tri meča četvrtog kola Primere pripala su domaćim ekipama, Real Madrid, Atletik Bilbao i Osasuna ostvarili su sigurne trijumfe...Pobedu Reala nad Espanjolom od 3:0 režirao je Ronaldo pogotkom iz penala u 29. minutu, te asistencijom za Iguaina deset minuta pre kraja. Konačan rezultat postavio...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.