PL - Barkli nadmudrio lisice, ova Vila može mnogo! (video)

Izvor: Sportske.net, 18.Okt.2020, 22:25

PL - Barkli nadmudrio "lisice", ova Vila može mnogo! (video)

Gosti iz Birmingema najavili neke bolje dane.

Fudbaleri Aston Vile savladali su Lester u gostima minimalnim rezultatom u okviru petog kola engleske Premijer lige.

U prvom poluvremenu domaćin je sa dve prilike prvi pripretio preko Pereza i Ihenačam da bi na drugoj strani uzvratio Trezege.

Nastavak je doneo nešto mirniji ritam, i pored više pokušaja nije bilo opasnosti po gol obe ekipe sve do prvog minuta nadoknade vremena.

Primio je loptu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Ros Barkli po sredini terena i sa oko 25 metara uputio neodbranjiv udarac kojim je doneo Vili čitav plen.

Interesantno je da se sudija Mos pokazao čak sedam žutih kartona.