Ovako danas izgleda nekada najlepša svetska teniserka (FOTO)

Izvor: Telegraf.rs, 23.Dec.2014, 18:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ovako danas izgleda nekada najlepša svetska teniserka (FOTO)

Ana Kurnjikova danas ima 33 godine i živi u Majamiju gde povremeno radi kao kondicioni trener

Bivša ruska teniserka Ana Kurnjikova, tokom svoje igračke karijere, važila je za veliku lepoticu i zavodnicu na terenu. Upravo zbog toga je i bila jedna od najpopularnijih igračica, iako nije imala previše sportskog uspeha.

Zahvaljujući svom izgledu, Ana je čak deset puta više zarađivala od reklama nego >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << od tenisa, a prema nekim informacijama uspela je da pojača svoj bankovni račun za čak 70 miliona dolara.

Foto: Facebook/Anna Kournikova

Foto: Facebook/Anna Kournikova

Zbog velikih problema sa leđima rano je okončala karijeru, a danas ima 33 godine i živi u Majamiju gde povremeno radi kao kondicioni trener.

Foto: Facebook/Anna Kournikova

Dugo je bila u vezi sa poznatim pevačem Enrikeom Iglesijasem, ali je njihova ljubav pukla početkom 2013. godine. Međutim, to očigledno nije utical mnogo na Anu koja i dalje izgleda neverovatno.

Foto: Facebook/Anna Kournikova

Foto: Facebook/Anna Kournikova

(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.