Izvor: Sportal.rs, 05.Feb.2015, 20:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Orlandić poslednje pojačanje Crvene zvezde
Napadač Zete Petar Orlandić trebalo bi da bude poslednje pojačanje Crvene zvezde u zimskom prelaznom roku.
Crnogorski fudbaler bi u petak trebalo da stigne u Beograd na lekarske preglede, nakon čega bi trebalo da usledi potpisivanje ugovora, prenose Večernje novosti.
Ukoliko sve prođe u najboljem redu Orlandić će se odmah uputiti u Antaliju gde se ekipa priprema za početak prolećnog dela sezone.
Da podsetimo Orlandić se spominjao tokom ove zime kao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << eventualno pojačanje Partizana u slučaju da klub napusti Petar Škuletić, ali s obzirom da do tog transfera nije došlo u igru se uključila Crvena zvezda.
Posle dolaska Salamija i Parkera došlo je do zatišja na toj relaciji, međutim opcija da Orlandić ipak stigne među crveno-bele otvorila se pred odlazak Zvezde u Antaliju kada je trener Nenad Lalatović zatražio od uprave da mu dovedu još jednog ofanzivca.
Čelnici kluba iz Ljutice Bogdana su brzo reagovali i dogovorili saradnju sa dosadašnjim napadačem kluba iz Golubovaca.
(Foto: MN Press)





