Orlandić novi napadač Zvezde

Izvor: B92, 06.Feb.2015, 18:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Orlandić novi napadač Zvezde

Crnogorski napadač Petar Orlandić potpisao je trogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom.

Orlandić na "Rajko Mitić" stadion stiže iz Zete, ima 24 godine, a u subotu će se priključiti novim saigračima na pripremama u Antaliji.

"Za mene je dobro da se što pre pridružim ekipi na pripremama kako bih upoznao nove saigrače i uklopio se u sistem rada koji me očekujem. Trenirao sam sa Zetom i mislim da ću brzo uhvatiti ritam, a čujem da je on žestok i da se radi više >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nego dobro", rekao je Orlandić

Novi napadač Crvene zvezde je istakao da je dolaskom na stadion "Rajko Mitić" ispunio svoj životni san.

"Svakom fudbaleru je san da zaigra u dresu Crvene zvezde jer je ovo najveći klub na ovim prostorima. Hvala predsedniku kluba i ostalim članovima rukovodstva, odnosno treneru Lalatoviću što su mi ukazali poverenje i sigurno ću opravdati crveno-beli dres", kazao je Orlandić.

Pre Orlandića, u Zvezdu su tokom januara došli defanzivci Aleksandar Luković, Dušan Anđelković i Miloš Cvetković, vezni igrač Saša Stojanović, te napadači Džošua Parker i Gbolahan Salami.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.