Odbojkašice pale bez Brankice

Izvor: Mondo, 05.Jun.2018, 20:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkašice pale bez Brankice

Ženska odbojkaška selekcija Srbije izgubila od Italije na startu četvrtog turnira Lige nacija

Foto: MN Press

Odbojkašice Srbije pretrpele su poraz u prvom meču četvrtog vikenda Lige nacija u Roterdamu.

Bolja je bila selekcija Italije rezultatom 3:2, po setovima 19:25, 25:21, 25:21, 18:25, 15:13.

Tim Zorana Terzića nastupao je bez Brankice Mihajlović, koja nije ni otputovala sa ekipom u Holandiju.

Najbolja u srpskom timu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << bila je Tijana Bošković sa 29 poena, dok je Milena Rašić upisala 18.

Kod Italijanki istakla se Paola Egonu sa 23 poena.

Srbiji je to bio tek drugi poraz u Ligi nacija, uz osam ostvarenih pobeda. Naša selekcija zauzima treće mesto u ukupnom poretku.

Srpskinje već sutra od 16.30 časova u Roterdamu očekuje novi meč, u kojem će im rivalke biti odbojkašice Dominikanske Republike.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.