Izvor: Mondo, 05.Jun.2018, 20:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odbojkašice pale bez Brankice
Ženska odbojkaška selekcija Srbije izgubila od Italije na startu četvrtog turnira Lige nacija
Foto: MN Press
Odbojkašice Srbije pretrpele su poraz u prvom meču četvrtog vikenda Lige nacija u Roterdamu.
Bolja je bila selekcija Italije rezultatom 3:2, po setovima 19:25, 25:21, 25:21, 18:25, 15:13.
Tim Zorana Terzića nastupao je bez Brankice Mihajlović, koja nije ni otputovala sa ekipom u Holandiju.
Najbolja u srpskom timu >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << bila je Tijana Bošković sa 29 poena, dok je Milena Rašić upisala 18.
Kod Italijanki istakla se Paola Egonu sa 23 poena.
Srbiji je to bio tek drugi poraz u Ligi nacija, uz osam ostvarenih pobeda. Naša selekcija zauzima treće mesto u ukupnom poretku.
Srpskinje već sutra od 16.30 časova u Roterdamu očekuje novi meč, u kojem će im rivalke biti odbojkašice Dominikanske Republike.










