Odbojkašice Srbije ponovo bolje od Bugarki

Izvor: Blic, 25.Jul.2013, 20:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkašice Srbije ponovo bolje od Bugarki

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije savladala je u Rumi selekciju Bugarske sa 3:1 (25:17, 25:12, 17:25, 25:16), u drugoj prijateljskoj utakmici u okviru priprema za Gran Pri 2013.

Odbojkašice Srbije u sredu su u prvom meču, takođe u Rumi, pobedile Bugarsku sa 3:0. U ovom drugom susretu najbolje su bile Jovana Brakočević sa 14 i Nataša Krsmanović sa 13 poena, a pratile su ih Brankica Mihajlović, Ana Bjelica i Milena Rašić sa po 10.

Reprezentacija Srbije >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << igraće treći put uzastopno u Gran Priju i biće organizator F grupe drugog vikenda od 9. do 11. avgusta u Beogradu, kada će ugostiti selekcije SAD, Holandije i Alžira.

Tokom prvog vikenda (2-4. avgust) srpske odbojkašice će igrati u B grupi u Santo Domingu, u Dominikanskoj Republici, sa domaćinom, Portorikom i Češkom, dok će tokom trećeg vikenda (16-18. avgust) igrati u N grupi u Vuhanu sa domaćinom Kinom, Poljskom i Argentinom.

Završni turnir Gran Prija biće održan od 28. avgusta do 1. septembra u Saporou, u Japanu, a pored domaćina učestvovaće i pet najuspešnijih selekcija posle interkontinentalnog dela takmičenja.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.