Izvor: B92, 17.Maj.2016, 10:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nova sprava, revolucija u fitnesu
Savez za rekreaciju i fitnes Srbije (SRFS), prateći savremene svetske trendove, predstavio je spravu za vežbanje "Glute bilder".
Zahvaljujući ovoj spravi značajno se skraćuje period rehabilitacije, ali i preventivno utiče na izbegavanje povreda.
Predavač u Beogradu bio je fitnes stručnjak iz Španije Arturo Garsija Lopes, koji je pojasnio da se na novoj spravi može izvoditi 30 različitih vežbi na povrini od samo dva kvadratna metra.
"Vežbe >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << idu u korak sa fitnes trendovima, intenzitet se lako može smanjiti ili pojačati kako bi se prilagodile svakom korisniku, bio on početnik ili profesionalni sportista", objasnio je Garsija.
Najnovija sprava ujedinjuje pet u jednoj i to klupu za potisak kukovima, platformu za mrtvo dizanje, klupu za obrnutu ledjnu ekstenziju, platformu glutealnog mosta i naprednu pliometrijsku stanicu.













