Nica nastavila seriju u Sent Etijenu

Izvor: TV Arena Sport, 28.Sep.2015, 09:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U poslednjem meču 8. kola francuske Ligue 1 ekipa Nice je protutnjala Sent Etijenom i slavila rezultatom 1:4.

Meč će biti zapamćen po još jednoj odličnoj partiji Hatem Ben Arfe i pogotku u stilu velikih fudbalskih velikana.

Gosti su rano poveli preko Koziela, Perin je izjednačio nakon 20-ak minuta igre, a onda je u finišu prvog poluvremena na scenu stupio fenomenalni Hatem Ben Arfa i do odlaska na odmor postigao dva gola za 1:3.

Samo što je krenula >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << druga polovina igre Žan Mišel Seri postiže četvrti gol za Nicu čime je postalo jasno da će bodovi otići na Azurnu obalu. Pred sam kraj meča domaći su propustili priliku sa bele tačke i na kraju je ostalo konačnih 1:4.

Utakmice uživo pogledajte na linku Direktni prenosi

Ukoliko želite da pratite najnovija dešavanja sa sportskih takmičenja širom sveta posetite link Sportske vesti