Neverovatan učinak Klopovog mađioničara!

Izvor: Sportske.net, 14.Feb.2018, 23:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Neverovatan učinak Klopovog "mađioničara"!

Rapsodija "Redsa" u Portugaliji, ofanzivac Liverpula se ne zaustavlja.

Fudbalerli Liverpula su maltene obezbedili plasman u narednu fazu Lige šampiona, kako su u prvom duelu 1/8 finala savladali Porto na "Dragau" sa čak 0:5.

Načeo je "Zmajeve" Mane u 25. minutu, samo četiri minuta kasnije je Salah povisio prednost čete Jirgena Klopa.

U nastavku ista slika, u 53. minutu Mane postiže drugi gol na utakmici, a 15ak minuta kasnije "poker" kompletira >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Roberto Firmino, kome je to bio sedmi gol u LŠ ove sezone.

Tu se "Redsi" nisu zaustavili, konačan rezultat postavio je Mane u 85. minutu, na asistenciju rezerviste Ingsa.

Mohamed Salah je postigao jedan gol večeras, ali je tako došao do svog 30. gola ove sezone.

Pored toga, Egipćanin ima i 10 upisanih asistencija, pa je tako na prvih 36 utakmica u klubu učestvovao u 40 golova.

Bivši igrač Bazela, Čelsija, Fiorentine i Rome je tako postao i 13. igrač u istoriji kluba sa "Enfilda" koji je u jednoj sezoni postigao 30 golova. Do kraja sezone ostalo je još oko tri meseca, te je jasno da će fantastični egipatski fudbaler taj učinak i popraviti.

Mo Salah has been involved in 40 goals in his 36 games for Liverpool. 30 goals and 10 assists.

— DaveOCKOP (@DaveOCKOP) 14. фебруар 2018.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona,   Finale Lige Šampiona