Izvor: RTS, 20.Sep.2021, 22:55

Napoli ubedljiv protiv Udinezea za savršen start sezone

Gosti sa juga Italije trijumfovali su u Udinama rezultatom 4:0 u meču četvrtog kola italijanske Serije A.
Napoli je prvi na tabeli Serije A i ni sa kim ne deli čelo tabele, što se nije dogodilo od 2018. godine.

Viktor Osimhen je postigao prvi gol na meču u 24. minutu. Amir Rahmani je postigao gol 11. minuta kasnije.
Kalibu Kulibali je postigao treći gol, a precizan je bio, inače, po prvi put u karijeri na dva meča uzastopno.
Poslednji gol na meču postigao je Meksikanac Irving Lozano, koji je meč počeo na klupi.
Ovo je prvi poraz Udinezea ove sezone, pa tako ovaj tim ostaje sa sedam bodova, na osmoj poziciji.