Izvor: HotSport.rs, 20.Jan.2017, 21:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NOVO IME ‘NA KROVU’: Borko Duronjić postao ‘Zmaj’

Zmajevi dobijaju novo pojačanje, a reč je Borku Duronjiću.

Veliki talenat i mlada nada srpskog fudbala je stigao na ‘krov’ u redove Voždovca i već se priključio treninzima, a u narednim danima se očekuje promocija i potpisivanje ugovora.
Borko Duronjić je rođen 24.9.1997 godine i bio je kapiten omladinske selekcije do 18 godina.
Na obostranu sreću i zadovoljstvo, brzo je postignut dogovor. Na Borku je period dokazivanja, a nema sumnje da >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << je izabrao pravu sredinu u kojoj će da napreduje.
U sredu u večernjim časovima ekspedicija mlađih i starijih omladinaca na čelu sa trenerima Ivanom Tasićem i  Dejanom Fijalom krenula je put Grčke kako bi se što bolje pripremila za nastavak šampionata.
Naše momke su dočekali odlični uslovi za rad i odlična organizacija od strane domaćina. Ekipa će boraviti deset dana u Pefkohoriju, a predviđene su dve do tri pripremne utakmice sa grčkim prvoligašima.
The post NOVO IME ‘NA KROVU’: Boško Duronjić postao ‘Zmaj’ appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.