Izvor: RTS, 27.Feb.2020, 00:33

Mitrović tragičar pa heroj

Fudbaleri Fulama savladali su na svom stadionu ekipu Svonsija sa 1:0, a jedini strelac je bio srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović.
Ekipa Fulama upisala je važnu pobedu nad Svonsijem u borbi za što bolji plasman u engleskom Čempionštipu, a u prvom planu bio je srpski napadač Aleksandar Mitrović.
Reprezentativac Srbije mogao je da bude tragičar za Fulam, pošto je promašio jedanaesterac u 88. minutu pri rezultatu 0:0.
Mitrović je uspeo da se iskupi u sudijskoj nadoknadi, pošto je u 94. minutu zatresao mrežu Svonsija i doneo Fulamu pobedu i tri boda.
Ekipa iz Londona zauzima treću poziciju na tabeli sa 60 bodova,...