Izvor: Beta, 15.Maj.2019, 23:09

Milinković Savić golom doneo trofej Kupa Italije Laciju

Fudbaleri Lacija osvojili su večeras Kup Italije, pošto su u finalu pobedili Atalantu sa 2:0.Lacio je do vodjstva stigao tek u 82. minutu pogotkom Sergeja Milinkovića Savića koji je tri minuta kasnije ušao u igru.On je posle kornera Lukasa Leive iz kornera sa leve strane nadskočio odbranu rivala i preciznim udarcem glavom doneo veliko slavlje svom timu.Pitanje pobednika rešeno u 90. minutu kada je Hoakin Korea uspeo da iskoristi konfuziju u odbrani Atalante, te nakon što je predriblao golmana lako prosledio loptu u mrežu.Laciju je ovo šesti trofej u Kupu Italije, prvi posle šest godina.