Matiću izmakla traka, Jang će biti novi kapiten Junajteda

Izvor: RTS, 04.Avg.2019, 14:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Matiću izmakla traka, Jang će biti novi kapiten Junajteda

Novi kapiten fudbalera Mančester Junajteda biće Ešli Jang, saopštio je menadžer "crvenih đavola" Ole Gunar Solskjer.
Norvežanin je odlučio da "staž" bude najvažniji kriterijum, pa je Jang, koji je na Old Trafordu od 2011. godine, dobio prednost u odnosu na Nemanju Matića.

Zamenik kapitena biće golman David De Hea, koji takođe već osam godina nosi dres Junajteda.
Dosadašnji >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << kapiten bio je Antonio Valensija, koji je ovog leta napustio klub.
Prethodnih dana u ostrvskim medijima trajala je licitacija ko će biti novi vođa na terenu, a legenda kluba Brajan Robson bio je među najglasnijima koji su "agitovali" za Matića.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.