Izvor: HotSport.rs, 16.Jul.2015, 23:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MITROVIĆ ISTERAO SVOJE: Ipak će igrati u Ligi šampiona, Partizanu manje para

Iz Engleske su rokom dana stizale vesti da se Aleksandar Mitrović nalazi na korak od prelaska u Njukasl, ali srpski reprezentativac se nije oglašavao čekajući ponudu koja bi njega zadovoljila.

Naime, mladi centarfor je želeo pre svega u klub koji se takmiči u Ligi šampiona odnosno čekao je ponudu neke od ekipa koja je izborila plasman u elitno takmičenje, a ona je prema tvrdnjama italijanskih medija >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << stigla u večernjim satima, prenose Sportske.
Naime, nakon što je definitivno finaliziran posao oko Džeksona Martineza, koji je prešao u Atletiko za 35 miliona evra Porto je došao do novca koji je spreman da uloži u nekadašnjeg fudbalera Partizana.
Međutim, u Humskoj nemaju previše razloga za zadovoljstvo pošto neće zaraditi onoliko koliko su očekivali odnosno portugalski klub Anderlehtu nudi 18 miliona evra, a crno-beli će dobiti 20% od 13 miliona koliko iznosi razlika u odnosu na novac koji je srpski šampion dobio prilikom prodaje Mitrovića.
Pročitajte i ko je novi golman Partizana i šta trener crno-belih Zoran Milinković očekuje od sutrašnjeg duela protiv Metalca na premijer novog prvenstva Srbije.
The post MITROVIĆ ISTERAO SVOJE: Ipak će igrati u Ligi šampiona, Partizanu manje para appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.