Leganes namučio Barsu, onda je ušao Mesi...

Izvor: RTS, 20.Jan.2019, 23:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Barselone savladali su Leganes sa 3:1 u utakmici 20. kola La Lige.
Barselona je meč počela bez Mesija, koji je ostao na klupi.

Usman Dembele je doneo prednost domaćinu posle pola časa igre, ali su gosti izjednačili preko Braitvaita u 57. minutu.
Valverde je reagovao, ubacio u igru Mesija, koji je prvo asistirao Suarezu za 2:1, a potom i stavio tačku u nadoknadi vremena. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Barselona je prva sa 46 bodova, Leganes 14. sa 22 osvojena boda.
U prvom današnjem meču Betis je savladao Đironu sa 3:2, Viljareal i Bilbao su odigrali 1:1, Levante je sa 2:0 pobedio Valjadolid, dok su Rajo Valjekano i Real Sosijedad podelili bodove - 2:2.