Izvor: Sportal.rs, 08.Okt.2014, 08:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Lalatović: Partizanu je pomogla gej parada
Posle prvenstvene pauze fudbalere Crvene zvezde očekuje najteži test u dosadašnjem delu sezone, "večiti derbi". Ekipa Nenada Lalatovića će 18. oktobra odmeriti snage sa Partizanom koji je na prvom mestu sa bodom više, ali i utakmicom manje.
- Ne beže nam 15 bodova, nego četiri. Ako ih pobedimo u derbiju, imaćemo bod manje. U stvari, ne beže nam četiri boda nego jedan, ali imaju i utakmicu manje. Imali su sreće jer je održana >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << gej parada. To im je pomoglo, jer bi im bilo mnogo teže da igraju protiv OFK Beograda na Vračaru nego na svom stadionu - kazao je Lalatović, prenosi Informer.
Šef stručnog štaba crveno-belih takođe je prokomentarisao igru drugih timova iz Superlige.
- Ne igraju ni drugi baš sjajno, ali imaju sreće. Nas sreća nije poslužila. Da su nam svirali dva penala u Kruševcu (završeno 0:0) ili da nismo Voždovcu poklonili dva boda (završeno 2:2) i mi bismo imali stoodstotan učinak. Evo sada smo izvukli Rad u Kupu. Igraćemo sa njima dva puta u roku od četiri dana i to na Vračaru u oba meča. Katastrofa - konstatovao je Lalatović uz osvrt na formu novajlije Aleksandra Kataija.
- Možda nije imao veliku želju da se vrati u Srbiju, ali ne verujem da ima problem sa motivacijom. Bio je u Olimpijakosu koji ga nije želeo. Dečko je mesec i po dana trenirao noću. Samo su ga puštali da izađe na teren, da ne bi mogao oda ih tuži. I on je ljut na sebe što ne pruža onoliko koliko se od njega očekuje - zaključio je Lalatović.
Inače, crveno-beli će u četvrtak krenuti ka Banjaluci gde će odigrati prijateljski meč sa Borcem.
(Foto: MN Press)
Pogledaj vesti o: Partizan, Crvena Zvezda, Večiti derbi





